Ceník

Kurz VIP

Při kurzu VIP se automaticky stáváte členem přátel autoškoly Rusnák a jako takový máte následující možnosti: Kurz VIP otvírá možnost začít kurz kdykoliv (nezáleží na obsazenosti kurzu). Kurz trvá 1 měsíc. V případě neúspěšné zkoušky nezoufejte, tento kurz vám umožní další 3 opakování zkoušky bez poplatků autoškole a navíc získáváte 3 hodiny jízd zdarma (vždy jedna vyučovací hodina před opakovanou zkouškou). Na oslavě získání Vašeho řidičáku se budeme podílet, máte od nás zdarma cestu taxíkem na Stodolní. Při výběru prvního auta nebo motorky Vám budeme asistovat, popř. odborně poradíme. První jízdu Vaším novým dopravním prostředkem Vám budeme asistovat…už nikdy nejste na svoje obavy sami a víte komu zavolat v případě problémů na silnici. Kurz se vztahuje pouze na: AM, A1, A2, A, B.

Ceník:

AM, A1, A2, A

B

 

–14 500 Kč

–11 000 Kč

Kurz Jistota

Kurz jistota je určen pro lidi, kteří míří rovnou na branku, chtějí kurz absolvovat bez jakýchkoliv obav či pochybnosti o svém výsledku, chápeme že ne každý se narodil s řídítky či volantem v ruce. Kurz jistota má neomezeny počet výcvikových hodin + neplatíte poplatky autoškole za opakovanou zkoušku. Kurz jistota se vztahuje pouze na skupiny AM,A1,A2,A,B.

Ceník:

AM, A1, A2, A

B

 

–18 500 Kč

– 15 000 Kč

Od 1.září učíme systémem kurzů. Do kurzu nabirame max 20 lidí. Délka kurzu je dva měsíce. Kurzy se nevztahují na VIP kurzy, Kurzy jistota a rychlokurzy.

Sankce

Výcvik:

Žák musí omluvit svou absenci na výcviku nejpozději 12 hodin před započetím dané hodiny výcviku formou telefonátu, SMS, nebo Messengeru. Žák může dodatečně omluvit svou absenci doložením důkazů o zvláště závažném důvodu absence. V opačném případě je povinen uhradit sankci dle ceníku : Jízdy navíc+ kondiční jízdy, v rozsahu jedné vyučovací hodiny.

Zkouška:

Žák musí omluvit svou absenci na zkoušce nejpozději 24 hodin před započetím dané zkoušky formou telefonátu, SMS, nebo Messengeru. Žák může dodatečně omluvit svou absenci doložením důkazů o zvláště závažném důvodu absence. V opačném případě je povinen uhradit sankci 700Kč.